ROSA – centrum pro ženy hledá nové kolegyně pro službu krizová pomoc pro oběti domácího násilí v centru komplexní pomoci Rosalin na Praze 2. Náplň práce: telefonická krizová pomoc, psychosociální, sociálně právní obětem domácího násilí. Jde o práci na 12ti hodinové směny v nonstop režimu (37,5 hodiny týdně) pro telefonickou a pobytovou službu. Nástup možný ihned. Pracovní smlouva na dobu určitou po dobu trvání projektu do 31.3.2024.
Nástupní mzda 36.000 kč, s příplatky za služby až 40.000,- Kč. Více informací o celém projektu, kterého můžete být součástí najdete zde: https://www.rosacentrum.cz/rosalin/

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:  Podmínkou je vysokoškolské vzdělání (VŠ, VOŠ) a odborná způsobilost dle §110 zákona 108 o soc. službách (obory sociální práce, případně sociální práce a sociální pedagogiky, sociální a humanitární práce, sociálně právní činnosti, charitní a sociální činnosti). Požadujeme samostatnost, spolehlivost, zároveň schopnost práce v týmu, schopnost spolupracovat, komunikovat, empatii.


Výhodou bude, pokud budete umět: Upřednostníme uchazečky s praxí, výcvikem v krizové nebo telefonické krizové intervenci nebo prací s oběťmi domácího násilí.

Co vám můžeme nabídnout: Vzdělávání zaměstnanců, supervize, sickdays.

Nové kolegyně sociální pracovnice těšíme se na Vás!!! Své životopisy můžete posílat rovnou  na info@rosacentrum.cz

Místo pracoviště: Na slupi 1483/14, Praha – Nové Město
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 36000 – 40000 Kč/měsíc
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní

MAPA PRACOVIŠTĚ

PODPORUJÍ NÁS