Hledáme nové kolegyně:

Sociální pracovnice krizové pomoci

ROSA – centrum pro ženy hledá novou kolegyni pro službu ROSALIN centrum komplexní krizové pomoci púro ženy oběti domácího násilí na Praze 2. Náplň práce: telefonická krizová intervence na lince 800 60 50 80, psychosociální, sociálně právní obětem domácího násilí, krizová intervence a podpora klientek na pobytové službě. Jde o práci na 12ti hodinové směny v nonstop režimu (37,5 hodiny týdně). Nástup během června/července 2024 Pracovní smlouva zatím na dobu určitou.Podmínkou je vysokoškolské vzdělání (VŠ, VOŠ) a odborná způsobilost dle §110 zákona 108 o soc. službách (obory sociální práce, případně sociální práce a sociální pedagogiky, sociální a humanitární práce, sociálně právní činnosti, charitní a sociální činnosti). Požadujeme samostatnost, spolehlivost, zároveň schopnost práce v týmu, schopnost spolupracovat, komunikovat, empatii.

Upřednostníme uchazečky s praxí, výcvikem v krizové nebo telefonické krizové intervenci nebo prací s oběťmi domácího násilí.

Co vám můžeme nabídnout:  zdělávání zaměstnanců, supervize, 4 sickdays. Nástupní hrubá mzda pro režim 24/7 denní/noční v rozmezí 38-42 tisíc korun měsíčně, plus příplatky za noční směny, víkendy, svátky.

Místo pracovniště: Na slupi 1483/14, Praha – Nové Město
Práce na plný úvazek, 12ti hodinové směny 

Své životopisy včetně motivačních dopisů posílejte na info@rosacentrum.cz .