Hledáme nové kolegyně:

1) Sociální pracovnice krizové pomoci

ROSA – centrum pro ženy hledá nové kolegyně pro službu krizová pomoc pro oběti domácího násilí v centru komplexní pomoci Rosalin na Praze 2. Náplň práce: telefonická krizová pomoc, psychosociální, sociálně právní obětem domácího násilí. Jde o práci na 12ti hodinové směny v nonstop režimu (37,5 hodiny týdně) pro telefonickou a pobytovou službu. Nástup květen/červen 2023. Pracovní smlouva na dobu určitou po dobu trvání projektu do 31.3.2024.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: Podmínkou je vysokoškolské vzdělání (VŠ, VOŠ) a odborná způsobilost dle §110 zákona 108 o soc. službách (obory sociální práce, případně sociální práce a sociální pedagogiky, sociální a humanitární práce, sociálně právní činnosti, charitní a sociální činnosti). Požadujeme samostatnost, spolehlivost, zároveň schopnost práce v týmu, schopnost spolupracovat, komunikovat, empatii.
Výhodou bude, pokud budete umět: Upřednostníme uchazečky s praxí, výcvikem v krizové nebo telefonické krizové intervenci nebo prací s oběťmi domácího násilí.
Co vám můžeme nabídnout:Vzdělávání zaměstnanců, supervize, sickdays. Maximální celková hrubá mzda pro režim 24/7 denní/noční v rozmezí 36-40 tisíc korun měsíčně.
Místo pracovniště: Na slupi 1483/14, Praha – Nové Město
Práce na plný úvazek, 12ti hodinové směny
Mzda 36-40 000,-

2) pracovnice v sociálních službách pro azylový dům ROSA

Hledáme kolegyně na pozici pracovnice v sociálních službách do azylového domu ROSA pro ženy oběti domácího násilí v Praze. Práce je na směny dopolední/odpolední a víkendy. Pracovní doba je osmihodinová, odpolední směna je do 22 hodin.Tato pozice má v náplni práci s klientkami azylového domu – administrativní práce, péče o chod azylového domu, starost o výdej potravinové pomoci, kontroly společných částí domu, příprava pokojů pro klientky, rozpisy praní, vedení skladu, plánování a realizace volnočasových aktivit pro děti a klientky.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: SŠ nebo SOU a absolvovaný kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách. Obory vzdělání, při jejichž absolvování se nevyžaduje absolvování kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách jsou uvedeny např. zde: https://www.mpsv.cz/documents/20142/225517/Doporuceny_postup_4_2016_Priloha_c_1.pdf/d8d93aa8-3cd3-55af-fc35-021242e3678c
Výhodou bude, pokud budete umět: Práce na PC. Uvítáme praxi v oboru. Oceníme samostatnost, spolehlivost, empatii, odpovědnost, flexibilitu.
Co vám můžeme nabídnout Platové podmínky v souladu se zákonem o sociálních službách. Na hlavní pracovní poměr pět týdnů dovolené, sick days, školení a kurzy.
Místo pracoviště Praha 2, Praha 4
Mzda 29-32 000,-

Své životopisy včetně motivačních dopisů posílejte na info@rosacentrum.cz .