INTERNETOVÁ PORADNA

Poradit se můžete i online. Zeptejte se nás prostřednictvím internetového poradenství. Položte dotaz prostřednictvím formuláře, sociální pracovnice Vám odpoví přímo do vašeho emailu (nezapomeňte ho uvést). Dotazy ani odpovědi se nikde nezobrazují. Odpovídáme do 24 hodin ve všední dny.

Uvědomujeme si, že násilí v jakékoliv podobě je velice citlivé téma a ujišťujeme Vás, že jakákoliv komunikace s námi je bezpečná.

FORMULÁŘ

Tento formulář je určen k bezprostřední, bezplatné, odborné a diskrétní pomoc obětem domácího násilí formou právní, psychologické a morální pomoci.

Po odeslání Vašeho dotazu Vás budeme do 24 hod. kontaktovat.

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš telefon

  Předmět

  Vaše zpráva

  Souhlas s uchováním Vámi poskytnutými údaji

  Stránky chrání reCAPTCHAv3 | Google zásady ochrany | podmínky použití.

  PORADENSTVÍ PŘES CHAT

  Prostřednictvím Chatu jsme Vám k dispozici v úterý (13-15) a čtvrtek (9-11). Pokud jste v ohrožení, dbejte na zásady bezpečí. Ujistěte se, že se připojujete ze zabezpečeného počítače. Ohlídejte, že při chatování  nebudete vyrušeni. Na Chatu můžete vystupovat anonymně. Vaše data jsou chráněna.

  Pokud není chat aktivní, můžete volat na naši SOS linku 602 246 102 nebo 739 709 764.  V případě, že se cítíte v ohrožení a my nejsme na chatu k zastižení, nečekejte, až bude pozdě a neprodleně kontaktujte policii na čísle 158.

  ONLINE CHAT

  Po předchozí telefonické nebo osobní domluvě  můžeme vést konzultaci i přes Skype.  Jsme pro vás online i na Facebooku

  {wplc_text} {wplc_icon}

  PODPORUJÍ NÁS