Pokud zažíváte násilí, někdo z vašich blízkých, jde to teď i z práce při pauze, z domova a nebo parku. Poradit se se sociálními pracovnicemi můžete i online. Zeptejte se nás prostřednictvím internetového poradenství. Položte dotaz prostřednictvím formuláře na našich stránkách , sociální pracovnice Vám odpoví přímo do vašeho emailu (nezapomeňte ho uvést). Dotazy ani odpovědi se nikde nezobrazují. Odpovídáme do 24 hodin ve všední dny.
NOVĚ, prostřednictvím Chatu jsme Vám k dispozici v úterý (13-15) a čtvrtek (9-11). CHAT NAJDETE na stránce www.rosacentrum.cz vpravo dole. Pokud se s námi chcete spojit a jste v ohrožení, dbejte na zásady bezpečí. Ujistěte se, že se připojujete ze zabezpečeného počítače. Ohlídejte, že při chatování nebudete vyrušeni. Na Chatu můžete vystupovat anonymně.
Pokud není chat aktivní, můžete volat na naši SOS linku 602 246 102 nebo 739 709 764. V případě, že se cítíte v ohrožení a my nejsme na chatu k zastižení, nečekejte, až bude pozdě a neprodleně kontaktujte policii na čísle 158.

MAPA PRACOVIŠTĚ

PODPORUJÍ NÁS