Název projektu Rok jinak: Digitalizace Rosy
Podpořili Nadace Vodafone
Období realizace 04.2019-03.2020

Díky podpoře Nadace Vodafone jsme získali na celý rok velmi potřebnou pomoc, a to odborníka v oblastech IT, automatizace firemních procesů, digitální strategie a agilního řízení, který vede projekt digitalizace naší organizace. Peter Mišún jako ředitel technologií do ROSY zavedl bezpečnější a efektivnější technologické standardy.

Co jsme se naučili a čeho si ceníme? Nejvíce zabezpečení a zjednodušení našeho fungování. Máme lepší systémy, které přinesly ruka v ruce s agilním přístupem a automatizací procesů úsporu času a nákladů. Široké spektrum inovací nám pomohlo odstartovat pomoc našim klientkám nabídkou online služeb. Nástroje jako Jira, Confluence, MSTeams, chytrý docházkový systém, nový web nebo online chat se stali pro nás díky zaškolení novým standardem potřebným k přežití v dnešní digitální době. Dalším skvělým přínosem se stala práce se sociálními sítěmi a jejich automatizace.

S ohledem k potřebám rozvíjet formy služeb pomoci obětem násilí digitálně je výsledek práce Petra Mišúna strategickým milníkem pro naši další existenci.

Díky Nadaci Vodafone ČR jsme získali grantistu, který jednak rozumí různým oborům a zároveň má citlivost k našim tématům. Je pro nás velké  plus využívat to, co v neziskovém sektoru zatím není běžným standardem.
Rok jinak byla skvělá možnost získat odborníka a člověka s velkým srdcem.

PODPORUJÍ NÁS