Popis projektu

Název projektu Rok jinak: Digitalizace Rosy
Podpořili Nadace Vodafone
Období realizace 04.2019-03.2020
Náklady na realizaci

Díky podpoře Nadace Vodafone jsme získali na celý rok velmi potřebnou pomoc, a to odborníka na oblast IT, digitální strategie a agilního řízení, který vede projekt digitalizace naší organizace. Peter Mišún jako ředitel technologií do ROSY zavedl bezpečnější a efektivnější technologické standardy dnešní doby.

Co jsme se naučili a čeho si ceníme? Nejvíce zabezpečení našeho IT. Máme lepší systémy, které přinesly ruka v ruce s agilním řízením úsporu času. Technologické inovace nám pomohli odstartovat pomoc našim klientkám nabídkou online služeb. Nástroje jako Jira, Confluence, MSTeams, docházkový systém nebo nový svěží web se stali pro nás denní rutinou díky zaškolení. Dalším skvělým přínosem se stala práce se sociálními sítěmi a jejich automatizace.

Rok jinak byla skvělá možnost získat odborníka s velkým srdcem pro digitalizaci, která je pro nás velmi důležitá pro další existenci, s ohledem na rozvoj služeb, týmu a pro další možnosti pomoci obětem násilí.

Díky Nadaci Vodafone ČR jsme získali grantistu, který jednak rozumí svému oboru a zároveň má citlivost k našim tématům. Je pro nás velké  plus využívat to, co v neziskovém sektoru zatím není běžným standardem.

PODPORUJÍ NÁS