Popis projektu

Název projektu Rok jinak: Digitalizace Rosy
Podpořili Nadace Vodafone
Období realizace 04.2019-03.2020
Náklady na realizaci

Díky podpoře Nadace Vodafone jsme získali na celý rok velmi potřebnou pomoc, a to odborníka na oblast IT strategie a agilního řízení, který vede projekt digitalizace naší organizace. Peter Mišún jako ředitel technologií do ROSY zavedl bezpečnější a efektivnější technologie.

Co jsme se naučili a čeho si ceníme? Nejvíce zabezpečení komunikace. Máme lepší propojení, komunikaci, sdílení, přišla úspora času a možnost změny řízení. S Petrem do Rosy přišel agilní přístup řízení, technologické inovace, zaškolování u nových technologií včetně školení základních pravidel agilního řízení, práce se sociálním marketingem a úspornější IT řešení.

Rok jinak byla skvělá možnost získat na čas odborníka pro trend digitalizace, která je pro nás velmi důležitá pro další existenci, s ohledem na rozvoj služeb, týmu a pro další možnosti pomoci obětem násilí.

Díky Nadaci Vodafone ČR jsme získali grantistu, který jednak rozumí svému oboru a zároveň má citlivost k našim tématům. Je pro nás velké  plus umět to, co v neziskovém sektoru zatím není standardem.

PODPORUJÍ NÁS