Mohu ušetřit i ze svého platu? Kde mohu investovat i menší částky, abych si vytvořil slušnou peněžní zásobu na horší časy? Jak čelit možnému výpadku příjmu, zvyšování cen například u povinného ručení, jak získat pro své dítě příspěvek od zdravotní pojišťovny? Bojím se hypotéky, ale potřebuji nutně vlastní byt pro sebe a malou dceru! Tyhle otázky s různou mírou úspěšnosti řeší v životě každý z nás. Zvlášť intenzivně, v životních obdobích, kdy se nám nedaří nejlépe, či když má problémy celá společnost.

Zaručená cesta jak vyřešit dilema s penězi,  je nebát se poradit. Jednou z firem, které poskytují poradenství je společnost Partners, společnost s heslem S námi vám to vyjde!

Je například současná doba vhodná pro investice?

Vždycky je. Pokud investor správně zhodnotí svou finanční situaci a závazky, diverzifikuje a bere v potaz dodržení investičního horizontu. Případnou nejistotu lze prakticky překonat formou pravidelných investic nižších částek, říká Lucie Simpartlová,  ředitelka a předsedkyně představenstva Partners investiční společnost..

Podle poradců Partners, kteří jsou bez větších problémů dostupní na internetu, mobilech, má každý problém řešení. Vždy lze najít optimální variantu, jak rozšířit své úspory, získat vlastní byt, dobré pojištění. Stačí se jen nezávazně a zdarma zeptat a poradit.

V době od 8,30 do 19 hodin každý všední den je možné zavolat na číslo 800 63 63 63, nebo napsat mail na INFO@PARTNERS.CZ

MAPA PRACOVIŠTĚ

PODPORUJÍ NÁS