ROSA – centrum pro ženy rozšiřuje služby o krizovou pomoc pro oběti domácího násilí v nově vznikajícím centru komplexní pomoci Rosalin na Praze 2 a hledá 6 nových kolegyň ve výběrovém řízení na pozici sociální pracovnice. Náplň práce: krizová pomoc, psychosociální, sociálně právní, sociálně terapeutické poradenství obětem domácího násilí, telefonická krizová pomoc. Jde o práci na směny. Upřednostníme uchazečky s praxí, výcvikem v telefonické krizové intervenci nebo prací s oběťmi domácího násilí. Mohou se ale hlásit i absolventky či studentky posledních ročníků sociální práce. Nástup od ledna 2022. Pracovní smlouva na dobu určitou po dobu trvání projektu do 31.3.2024.

Požadujeme vysokoškolské vzdělání (VŠ, VOŠ) a odbornou způsobilost dle §110 zákona 108 o soc. službách (obory sociální práce, případně sociální práce a sociální pedagogiky, sociální a humanitární práce, sociálně právní činnosti, charitní a sociální činnosti). Požadujeme samostatnost, spolehlivost, zároveň schopnost práce v týmu, schopnost spolupracovat, komunikovat, empatii.

Upřednostníme uchazečky s praxí, výcvikem v telefonické krizové intervenci nebo prací s oběťmi domácího násilí.

Co vám můžeme nabídnout: 5 týdnů dovolené, vzdělávání zaměstnanců, supervize, sickdays.  Hrubá mzda pro režim 24/7 denní/noční v rozmezí 35-40 tisíc korun měsíčně celkem.

Své životopisy včetně motivačních dopisů  posílejte na info@rosacentrum.cz  .

MAPA PRACOVIŠTĚ

PODPORUJÍ NÁS