ROSA – centrum pro ženy vypisuje výběrové řízení na pozici sociální pracovnice pro odborné sociální poradenství v Informačním a poradenském centru ROSA. Náplň práce: psychosociální, sociálně právní, sociálně terapeutické poradenství obětem domácího násilí. Více o službě najdete na https://www.rosacentrum.cz/odborne-socialni-poradenstvi/ Upřednostníme uchazečky s praxí, výcvikem v telefonické krizové intervenci nebo prací s oběťmi domácího násilí. Mohou se ale hlásit i absolventky. Nástup možný již v červnu 2020.

Požadujeme pouze vysokoškolské vzdělání (VŠ, VOŠ) a odbornou způsobilost dle §110 zákona 108 o soc. službách, tedy pouze obory sociální práce, případně sociální práce a sociální pedagogiky, sociální a humanitární práce, sociálně právní činnosti, charitní a sociální činnosti. Požadujeme samostatnost, spolehlivost, zároveň schopnost práce v týmu, schopnost spolupracovat, komunikovat, empatii.

Upřednostníme uchazečky s praxí, výcvikem v telefonické krizové intervenci nebo prací s oběťmi domácího násilí. Finanční ohodnocení dle platných tarifů, 5 týdnů dovolené, rizikový příplatek, vzdělávání zaměstnanců, supervize, sickdays.

Životopis a motivační dopis zasílejte na info@rosacentrum.cz

MAPA PRACOVIŠTĚ

PODPORUJÍ NÁS